Dosyalar (Client,Media Pk2)

Hoşgeldiniz

Fortress War

Vergi: 20%
Vergi: 20%

Server Durumu

Game Server

Online

Online Oyuncu: 627 / 800
Server Easy [ %62 ]
Online User Rekorumuz: 688

Server Bilgileri

Exp : 150xX

Drop : 15xX

Sox : 15xX

Facebook

** TL Yükleyin **


Sıralama Türünü Seçin

TOP 30
Level Guild Academy JobWar Trader Hunter Thief


Server Sıralamaları

SıraTrader Job NickNameJob LevelJob Exp
0iPhone6s122053185496
1Unruly82022882636
2Raius71975329220
3Spoilsport81971784151
4AnimalDoctor71915672629
5BLuMan81910126997
6_Rebellion81875906791
7PEKC71852950003
815_TeMMuZ___81796252843
96ustu10yunn71779405810
10DeLi__DuMRuL71777010825
11C__1071711765500
12ALWAYS91711031817
13BESIKTAS_JK71661804313
14Roxes81654558668
15AsamiZdrenka71607136404
16_SeqGaMe_71580023048
17A_CATLI_71566356065
18Volaxns71563348005
19MEJNUN111527460582
20BESKAZALI_71524846456
21N0_Kiss_Mee271467214461
22ShadoWizard121413028555
23K4TR4N81396389513
24Meepo81368632621
25CAMALOKGO111350392476
26GANTREX401345088272
27HeLL_ResT71337889821
28EliteAngel71331228495
29ThmsuzESRAR111320943896



Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.