Dosyalar (Client,Media Pk2)

Hoşgeldiniz

Fortress War

Vergi: 20%

Server Durumu

Game Server

Online

Online Oyuncu: 403 / 800
Server Easy [ %40 ]
Online User Rekorumuz: 702

Server Bilgileri

Exp : 150xX

Drop : 15xX

Sox : 15xX

Facebook

** TL Yükleyin **


Sıralama Türünü Seçin

TOP 30
Level Guild Academy JobWar Trader Hunter Thief


Server Sıralamaları

SıraTrader Job NickNameJob LevelJob Exp
0BbIE6y_CKA82147358304
1Romantik_AYI322146670200
2Styks102146323906
3__KaSaNDRa__142146323906
4MUHTAR_WRLCK92146094418
5OZDEN93332146049862
6DesTRoYeR61142146033122
7Taktak3402146000018
8HellRyhme152145985555
9Cola232145984280
10basargecer82145984135
11Z3TR212145980473
12__SpartaCuS_402145975696
13CRIT_1453402145975696
14Ahshel82145972247
15TekatarmAma322145967949
16_ShadowII_212145965043
17__EMPEROR__402145960972
18JAMR0CK122145960972
19Xebat402145960972
20AcemiHnfendi262145960972
21Psx122145958156
22mystery35122145956364
23Lightyy92145943070
24BeFree262145930919
25KRaL_TuRK_41132145928670
26WizzOfOzz402145847395
27Elegance212145606928
28Enca182144604888
29Royalus102143813074



Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.